Merhaba ben resobyte

Selamlar ben İsmail Reşat Akcan,

Kocaeli Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği bölümünden 2018 yılında mezun oldum.

2015 yılında CardTek firmasında 2 ay staj yaptım. Burada C# ile Windows Form uygulamaları(SQL connection) ve Windows işletim sisteminde arka planda çalışan Windows Service teknolojileri ile uğraştım.

2016 yılında Sanalogi firmasında 3 ay staj yaptım. Burada ASP.NET Web Forms ile firmanın ürünü olan TurAsistan projesinde modül yazılımında bulundum. DevExpress ve SQL Procedure teknolojileri ile uğraştım.

2017 yılında IBTECH firmasında 6 ay staj yaptım. Burada ASP.NET Web Forms ile kurumsal Internet bankacılığı modüllerine destek verdim. Firmanın mobil uygulamalarına(IOS-Android) da modül desteğim devam etti.


2018 yılında staj yaptığım IBTECH firmasında Junior Application Engineer olarak başladım. 2018 yılından beri, React.js ile uğraşıyorum. Finansbank’ın teknoloji iştirakı olan bu firmada, Q projesinde front-end teknolojisi olarak; React.JS kullandık. Middleware tarafında da .NET teknolojisi ile geliştirmelerde bulundum. Bu iki teknoloji ile şirket hayatımdaki developerlık maceramı sürdürmekteyim. 

Contact
iresatakcan.bm@gmail.com

ismailresat.akcan@ibtech.com.tr